| Customization: | Available |
|---|---|
| Type: | Sublimation Machine |
| Plate: | Gravure Printing |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Item No | SB-400A |
| Measurement | 53.5*46*48cm |
| CBM | 0.118m³ |
| GW | 35kg |
| Power | 1250W |
| Voltage | 110V / 220V |
| 1/5 | 38*38cm heat press |



| Order Process | |
| Made-in-China.Com | · send inquiry · communicate · confirm order · after-sales service · long term cooperation |
| Contact directly | · Sales: Kelly · Tel:86-579-89901995 · MOB:+8615868938119 |
| Payment ways | · Western Union/TT · 100% T/T before shipment |
| Shipping ways | · Small quantity:FedEx, UPS, DHL, TNT, EMS, etc. · Large quantity:By sea or by plane. |